• Preprava žiakov na školskú športovú prípravu ľadový hokej a plávanie

• Oznam

S platnosťou od 1.2. 2019. platí nasledovný harmonogram prepravy žiakov na školskú športovú prípravu (špp) ľadový hokej a plávanie.

Každý žiak musí mať prepravnú kartu, prípadne financie na uhradenie cestovného.

Plávanie: od 1.2. 2019 žiaci budú využívať MHD.

Ranné plávanie na krytej plavárni - odchod zo školy 6,15h., odchod autobusu 6,22h. otoč spoj č. 3.

Návrat do školy z AS spoj č. 4 odchod o 8,10h.

Obedné plávanie - odchod zo zástavky otoč spoj č.3 o 11,37h., návrat ako doteraz.

Ľadový hokej: od 1.2. 2019 žiaci budú využívať MHD.

Ranné špp na zimnom štadióne – preprava individuálne ako doteraz , návrat do školy spoj č. 4 odchod z AS 8,10h.

Špp po 4. vyučovacej hodine - odchod zo zástavky otoč spoj č.3 o 11,37h.

Špp po 5. vyučovacej hodine - odchod zo zástavky Jednota Hliny spoj č.4 o 12,51h. OPRAVA: spoj č.3 o 12.37h.

Počas prepravy na špp (školská športová príprava, súčasť vyučovania a rozvrhu školy) bude zabezpečený dozor.

Informáciu v papierovej forme dostane každý žiak, ktorý má špp. Podpísaný oznam prosíme vrátiť triednemu učiteľovi.

• 2 %

• Dve percentá z daní.. Tak málo, a predsa tak veľa...Pre nás nesmierne veľa, lebo vďaka nim môžeme plniť sny vašich detí. Za našimi skutkami ste vy, ktorí nás podporujete a za to vám ďakujeme!

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!