• Hokejové triedy

• Učaroval hokej vášmu synovi alebo dcére a chcú skúsiť, aké to je obliecť sa do hokejovej výstroje a zahrať si hokej? Ak ste rodič, ktorý chce podporiť svoje dieťa v tomto športe, príďte sa pozrieť na naše tréningy a prihláste svoje deti do hokejového klubu. Možno práve vaše dieťa bude vzorom pre malých hokejistov.

Cieľom je príprava detí na vstup a úspešné napredovanie v žiackych klubových družstvách. V tréningovom procese sa zameriavame hlavne na techniku korčuľovania, vedenie puku, prihrávku, streľbu a základné herné činnosti primerané veku a schopnostiam malých hokejistov. Hlavnou zásadou pri vedení tréningu je názornosť a individuálny prístup, ktorý je zabezpečený dostatočným počtom trénerov na ľade a rozdelením detí do skupín podľa veku, fyzickej zdatnosti a pohybovej vyspelosti.

Zárukou vysokej praktickej a odbornej úrovne je vedenie triedy odbornými trénermi, správnosť a efektívnosť tréningovej metodiky, ktorá je zameraná na opakovanie a zdokonaľovanie pohybovo - koordinačných schopností malých hokejistov.