• Prázdninový tábor - druhý týždeň
    • 19. 7. 2020
    • Je za nami aj druhý prázdninový týždeň! A opäť veľmi bohatý na skvelé zážitky, nových ľudí a krásne miesta. Okrem iného sme sa vybrali na Považský hrad, ktorý sa vďaka práci dobrovoľníkov doslova mení pred očami. Spoznávali sme liečivé a zdraviu prospešné bylinky, a dokonca sme si vytvorili aj nezabudnuteľné tričká ako spomienku na úžasný letný tábor. Taktiež sme sa vybrali odhaľovať skryté tajomstvá jaskyne, a tiež za rozprávkovými postavičkami až do Nezbudskej Lúčky, kde všetky deti najviac oslovil Koroňák, ktorého na druhý deň aj kreslili. Zašli sme sa vyblázniť aj do detského zábavného centra a zasúťažili sme si v športových disciplínach, za ktorých zdolanie nás čakali trofeje a sladká odmena. Tešíme sa na ďalšie tábory, ktoré nás čakajú v auguste! Krásne leto zatiaľ!!!

    • Prázdninový tábor - prvý týždeň
    • 12. 7. 2020
    • Prvý prázdninový tábor je za nami a musíme vám povedať, že stál naozaj za to!!! Takmer 30 detí sa spolu skvele zabavilo, videli sme kus blízkeho i vzdialenejšieho okolia Považskej Bystrice(boli sme na farme v Praznove i Papradne), navštívili sme Trenčiansky hrad a mesto, spoznali veľa zaujímavých ľudí a remesiel(hasiči, sokoliari, bábkoherci), utužovali a nadväzovali priateľstvá, vyrábali darčeky(mušle "cukríkorodky", skákajúce loptičky, mydlá a sviečky) a užívali si letné dni v škole-neškole. Pred nami je druhý týždeň, aj s niektorými novými tvárami, a už teraz sa tešíme, čo netradičné zažijeme.

     A tu je niekoľko fotiek z nášho prvotýždňového táborového dobrodružstva!

     • Nadpis

     • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.