• Prázdninový tábor - druhý týždeň
        • 19. 7. 2020
        • Je za nami aj druhý prázdninový týždeň! A opäť veľmi bohatý na skvelé zážitky, nových ľudí a krásne miesta. Okrem iného sme sa vybrali na Považský hrad, ktorý sa vďaka práci dobrovoľníkov doslova mení pred očami. Spoznávali sme liečivé a zdraviu prospešné bylinky, a dokonca sme si vytvorili aj nezabudnuteľné tričká ako spomienku na úžasný letný tábor. Taktiež sme sa vybrali odhaľovať skryté tajomstvá jaskyne, a tiež za rozprávkovými postavičkami až do Nezbudskej Lúčky, kde všetky deti najviac oslovil Koroňák, ktorého na druhý deň aj kreslili. Zašli sme sa vyblázniť aj do detského zábavného centra a zasúťažili sme si v športových disciplínach, za ktorých zdolanie nás čakali trofeje a sladká odmena. Tešíme sa na ďalšie tábory, ktoré nás čakajú v auguste! Krásne leto zatiaľ!!!

• Prázdninový tábor - prvý týždeň
        • 12. 7. 2020
        • Prvý prázdninový tábor je za nami a musíme vám povedať, že stál naozaj za to!!! Takmer 30 detí sa spolu skvele zabavilo, videli sme kus blízkeho i vzdialenejšieho okolia Považskej Bystrice(boli sme na farme v Praznove i Papradne), navštívili sme Trenčiansky hrad a mesto, spoznali veľa zaujímavých ľudí a remesiel(hasiči, sokoliari, bábkoherci), utužovali a nadväzovali priateľstvá, vyrábali darčeky(mušle "cukríkorodky", skákajúce loptičky, mydlá a sviečky) a užívali si letné dni v škole-neškole. Pred nami je druhý týždeň, aj s niektorými novými tvárami, a už teraz sa tešíme, čo netradičné zažijeme.

A tu je niekoľko fotiek z nášho prvotýždňového táborového dobrodružstva!