V rámci utužovania dobrých česko-slovenských vzťahov sme nadviazali spoluprácu s partnerskou školou v Ústí nad Labem. Naša komunikácia prebiehala nielen prostredníctvom online kvízu, ale aj naživo cez videohovor.
Najskôr sme si vzájomne overili znalosti o našich mestách – žiaci oboch škôl riešili kvíz, ktorý preveril, ako dobre poznáme Ústí nad Labem a oni zas Považskú Bystricu.
Tento týždeň sme sa stretli aj prostredníctvom živého online vysielania, počas ktorého sme sa lepšie spoznali. Jednou z aktivít bolo zábavné hádanie poprehadzovaných mien žiakov z oboch škôl.
A keďže máme naplánované aj ďalšie spoločné aktivity, naša spolupráca týmto rozhodne nekončí. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie!