• TERMÍN PASOVAČKY

• Oznamujeme rodičom prvákov, že pasovanie sa uskutoční 28.2. o 15.30 hodine v hokejovej sieni.

• Zbierame obaly z Kinder vajíčok

• Do galérie Zbierame obaly z "Kinder" vajíčok boli pridané fotografie.

Milí rodičia, milí žiaci! Aj tento rok zbierame plastové obaly z  "Kinder" vajíčok, aby sme z nich spolu s našimi šikovnými deťmi mohli vytvoriť rôzne figúrky a nápadité darčeky. Ak vám doma tieto obaly prekážajú, prineste ich pani učiteľke Repkovej alebo triednej pani učiteľke. Každý zberač bude sladko odmenený. :-)

• ZÁPIS DETÍ do 1. ročníka v školskom roku 2018/2019 - termín

• 25.-26.4.2018

Do prvého ročníka môže nastúpiť dieťa, ktoré v čase nástupu dovŕši 6 rokov. Je potrebné, aby dieťa prišlo na zápis v sprievode oboch zákonných zástupcov. Pokiaľ to  nebude možné, je potrebné vypísať vyhlásenie rodičov, ktoré je k dispozícii na stiahnutie na webovom sídle školy v záložke Zápis prvákov.

• OZNAM

• Oznamujeme rodičom, že z dôvodu vysokej chorobnosti sa PASOVAČKA PRVÁKOV odkladá. Zmenený termín včas oznámime.

• Tretie miesto vo volejbale

• Do galérie Tretie miesto vo volejbale boli pridané fotografie.

V športových úspechoch pokračujeme aj v novom roku. Tentokrát boli úspešné naše šikovné dievčatá, ktoré na okresnom kole vo volejbale vybojovali 3. miesto. Školu reprezentovali: Kučmová K., Kucháriková A., Juríčková A., Lazarová T., Sláviková N., Kubišová S., Vanková P., Zemančíková E., Poláková N.,Zvrškovcová K. Na dievčatá sme pyšní a prajeme ďaľšie víťazstvá.

• Divadelné predstavenie Rumcajs

• 1.stupeň a MŠ

Vo štvrtok 11.januára k nám zavítali herci z divadla Clipperton z Banskej Bystrice. Predviedli nám rozprávku Zbojník Rumcajs. Rumcajs, známy na Slovensku ako Rumpeľ, bol dobrý, láskavý obuvník so zmyslom pre humor a spravodlivosť. Z príbehu sme sa dozvedeli ako sa stal z obuvníka zbojníkom, ako sa dostal do väzenia, ako sa stretol s Mankou a ako bojoval s trojhlavým drakom.  Aj napriek tomu, že bol Rumcajs zbojníkom, ničoho sme sa nebáli. Deťom sa predstavenie veľmi páčilo a aktívne sa zapájali do diania.

• aranžovanie

• Do galérie aranžovanie boli pridané fotografie.

Čaro Vianoc, okresná aranžérska súťaž, ktorú pripravili zamestnanci CVČ - Lánska v Pov.Bystrici, nám priniesla pod stromček krásne darčeky v podobe úspechov našich žiačok pod vedením Mgr.J.Mirohnovej.

Tri prvé miesta obsadili: Michaela Žatková z 5.B, Emma Kalúsová z 5.B, Adriana Juríčková z 8.B triedy.

Tri druhé miesta získali: Jana Sovíková z 5.A, Nina Sláviková z 8.B, Adriana Juríčková z 8.B triedy.

Tretie miesto si odniesla Alexandra Mišúrová z 5.B triedy.

K úspechom blahoželáme všetkým žiačkám!